Leden 2017

Růžová barva

7. ledna 2017 v 10:13
Růžová barva je symbolem dívek, ženskosti, něžnosti a romantiky. Muž s náklonností k růžové barvě (např. nosící růžové oblečení) může být okolím považován za zženštilého. Růžové růže a srdce jsou symboly romantické lásky. Růžová je také barva mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Růžová barva je má nejoblíbenější a navždy bude.

Výsledek obrázku pro ružová

Související obrázek

No nebylo by skvělé kdyby tady byly růžové stromy Líbající

Laura Jeanne Reese Witherspoon

4. ledna 2017 v 14:37 | :)me
Reese Witherspoon můžeme znát z filmu pravá blondýnka. kde byla uplně skvělá. Reese je 40 let a je menší. měří kolem 156cm. Reese má tři děti a byla dvakrát vdaná. Reese Witherspoon je dcerou zdravotní sestry a lékaře. Svou kariéru začíná v sedmi letech jako dětská modelka a v televizních reklamách. Za film maniak získala ocenění na katalánském mezinárodním filmovém festivalu ocenění pro nejlepší herečku. Ve filmu pravá blondýnka hraje dívku, kterou opustí přítel, protože se mu zdá až příliš blond. Jde proto studovat práva a zjistí, že je chytřejší než si myslela. Film po uvedení do kin vydělal téměř 100 milionů dolarů a prokázal, že Reese dokáže opravdu přitáhnout diváky. No neni Reese skvělá Líbající?

Tady budete mít její fotky. a napište mi jaý na ní máte názor jako na herečku... celkově na osobu. Já bych řekla že je uplně skvělá.

Výsledek obrázku pro Reese Witherspoon


Výsledek obrázku pro Reese Witherspoon

Výsledek obrázku pro Reese Witherspoon

Výsledek obrázku pro Reese Witherspoon

A ted vám sem dám obrázky z filmu pravá blondýnka
Výsledek obrázku pro pravá blondýnka


Výsledek obrázku pro pravá blondýnka

Paris Hilton

2. ledna 2017 v 16:29 | :)me
výška: 168 cm
věk: 17. 2. 1981 je jí 35 let
povolání: modelka. herečka. zpěvačka. spisovatelka

Paris Hilton je vedoucí osobností reality show The Simple Life. Je také známá svým soukromým erotickým videem se svým bývalým přítelem Rickem Salomonem. Tento film, 1 Night in Paris, se dostal na internet a vzbudil pozornost celého světa.
Po úspěchu první řady The Simple Life následovaly pod taktovkou mediální společnosti FOX dvě další. FOX poté show po hádce Paris a Nicol zrušil, ale práva na show přebrala kabelová televize Entertainment Television, která premiéru čtvrté řady plánovala na květen 2007.
Hiltonová se objevila v menších rolích ve filmech Zoolander (2001), Nine Lives (2002), Raising Helen (2004), The Hillz (2004), Dům voskových figurín (House of Wax) (2005). Za roli Paige Edwardsové ve filmu Dům voskových figurín získala cenu The Teen Choice Award za nejlepší řev a byla nominována na Choice Breakout Performance - Female.
Paris Hilton začala pracovat na svém debutovém albu Paris v roce 2004, které představila 22. srpna 2006. Album se vzápětí dostalo na šesté místo žebříčku Billboard 200 nejprodávanějších alb.

Výsledek obrázku pro paris hilton malá
Paris jako malá holčička

Související obrázek


https://cs.wikipedia.org/wiki/Paris_Hilton

Barbie girl

2. ledna 2017 v 12:03 | :)me
Celý tento měsc bych se chtěla zabývat Barbie... do konce ledna 2017. Potom bych psala o něčem jiném :).

obrázky barbie


Související obrázek

Výsledek obrázku pro barbie girl

Související obrázek

Výsledek obrázku pro barbie styl oblečení
Výsledek obrázku pro barbie styl oblečení

Výsledek obrázku pro barbie styl boty


Související obrázek
Výsledek obrázku pro ružove boty

Související obrázek

Barbie styl

1. ledna 2017 v 16:37 | :)me
Ahojky dneska sem se rozhodla že napíšu něco o BARBIE STYLU. Doufám že vám článek něco dá Smějící se.
Chtěla bych říct že jsem čerpala z ostatních blogů a snažila jsem se to dát dohromady.. odkazy na blogy budete mít pod článkem.

Co Je Barbie Styl
Hodně lidí si myslí že dívky Barbie stylu chodí jenom v růžové.. ale není to pravda. Můžou mít na sobě třeba modrou. V šatníku převažuje převážně růžová. Barbie styl je něco mezi elegantním a sportovním stylem. To znamená že můžeme narazit na dívky v podpatcích a šatech nebo sukni ale i v teniskách a kalhotách. Každému je pohodlné něco jiného. Barbie styl je sladký, roztomilý a... Růžový. To především. Jejich oblečení je plné srdíček, mašliček, volánků, puntíků a roztomilých obrázků. Doplňky dokážou sladit do nejmenších detailů.

Správné Barbie
Jsou to dívky milé. hodné. slušné. přátelské. usměvavé. a hlavně chytré a né namyšlené a nafoukané holčiny. který jsou na všechny ..zlé.. a ubližují jim. Pravé Barbie záleží i na druhých, je pozorná ke svým blízkým a ke zvířatům.Tyto dívky jsou také velmi společenské, zábavné, pohostinné a vždy veselé. Barbie girl miluje hudbu, ale zásadně jen veselou a příjemnou. Baví ji pop, dance, jemný hip-hop, pro rock nebo techno ale nemá moc pochopení.
Makeup A oblečení Správné Barbie
A konečně jsme u toho jak se obléjkají :D. Tyto dívky se snaží oblékat ..žensky.. ale ne moc velké výstřihy. Většinou mají tyto dívky hezkou a vypracovanou postavu. Nosí uplé trička. kalhoty. kratasy. minisukně. sukně. ale i croptopy. Minišaty zdůraznují jejich štíhlou postavu ale nosí i šaty s volánky a potisky. Barvy jsou převážně pastelové. stříbrné. zlaté a bílé.
Plet a vlasy jsou zdravé. nehty nalakovány světlým lakem a dokonalý makeup a učesané vlasy... když něco není tak jak má tak jsou ..smutné.. a snaží se to napravit. V líčení je sice perfekcionistka, ale nepřehání to. plet má být dokonalá.. ale když je ta puberta tak to je asi u pár holek. ale snaží se toho zbavit.

Doufám že jsem vám pomohla. Nevinný PS: živá barbie Valerie Lukyanova. stojí se na ní podívat.

Výsledek obrázku pro valeria lukyanova

Zdroje:
http://andy-barbie-styl.blog.cz/
http://krasna.nova.cz/clanek/modaastyl/modni-serial-oblec-se-jako-barbie.html
obrázek:
https://www.google.cz/search?q=valeria+lukyanova&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwim9qzFoKHRAhXGWxQKHfwRBOwQ_AUICCgB&biw=1280&bih=671#imgrc=bYUiqqtKEOj1jM%3A